1. pl
  2. en

Wartości

NADRZĘDNE WARTOŚCI FRILI PROJECT MANAGEMENT:

SATYSFAKCJA KLIENTA
Celem najważniejszym dla wszytkich działań, które podejmujemy jest sprostanie różnym wymaganiom, różnych klientów. Kierujemy się prostą zasadą: traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany. W tej, z pozoru banalnej, formułce mieści się bardzo wiele elementów, które przesądzają o udanej współpracy. Są to przede wszystkim: wiedza, profesjonalizm, szybkie reagowanie na każdy problem i szacunek dla Klienta. Takie podejście sprawia, że grono naszych zadowolonych klientów stale się  powiększa.   
 

SKUTECZNA KOMUNIKACJA
Realizujemy projekty dla Klientów, którzy reprezentują różne branże. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy z Nich ma swoje potrzeby i oczekiwania, które ustalamy na początku naszej współpracy. A skuteczna komunikacja to dla nas nie tylko bieżące i suche informowanie Klienta o postępie prac. To również wsłuchiwanie się w Jego uwagi i pomysły, a także udzielanie wyjaśnień oraz tłumaczenie procesów budowlanych i administracyjnych. To my jesteśmy dla Państwa, nigdy odwrotnie.    

ETYKA BIZNESOWA I ZAWODOWA
Bierzemy pełną odpowiedzialność za projekty, które realizujemy. Jesteśmy członkiem wielu organizacji i stowarzyszeń o zasięgu lokalnym i ogólnokrajowym, których celem jest integracja naszego środowiska, podnoszenie jakości usług, wypracowanie i przestrzeganie wysokich standardów. Każdy z naszych Pracowników, bezpośrednio odpowiedzialnych za realizacje projektów, podlega odpowiedzialności zawodowej z tytułu posiadanych uprawnień zawodowych.
 

TRANSPARENTNOŚĆ DZIAŁAŃ
Działamy zgodnie z prawem i wyłącznie w interesie Klienta.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG
Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności i podnosimy kwalifikacje. Bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach, dlatego jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami w przepisach prawnych oraz z nowościami technologicznymi. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami z dziedziny prawa, gospodarki nieruchomościami i finansów,  którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.